Kolejna akcja krwiodawstwa w HYDRO-NAVAL

Dziewięć litrów krwi oddali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, HYDRO-NAVAL i CIS. W akcji wzięło udział 20 osób.

Wspólną akcję przeprowadzono w piątek 13 kwietnia w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku. Pracownicy wszystkich podmiotów zaangażowani są na co dzień w ideę honorowego krwiodawstwa. Tak powstał pomysł połączenia sił i oddania większej ilości krwi, o której pozyskanie stale zabiega Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Centrum stara się zebrać zapasy tej najcenniejszej substancji szczególnie na okres letni, gdy ilość krwi co roku dramatycznie spada.

Firma Hydro-Naval nie pierwszy raz włącza się w pomoc. Pracownicy przedsiębiorstwa już kilkukrotnie stawali na wysokości zadania i oddawali krew na rzecz centrum.

ORGANIZATOR AKCJI – MOPR SŁUPSK

 

Certyfikat DNV EN 1090

Z przyjemnością informujemy o pozytywnym wyniku audytu dotyczącym zgodności produkcji stalowych elementów konstrukcyjnych z normą EN 1090-1:2009/A1:2011 w firmie HYDRO-NAVAL.
Uzyskany certyfikat potwierdza zakładową kontrolę produkcji zapewniającą wysoki poziom bezpieczeństwa i jakości wytwarzanych konstrukcji oraz pozwala oznaczać wyroby HYDRO-NAVAL znakiem CE i tym samym wprowadzać je na rynek Unii Europejskiej. Więcej informacji na temat certyfikatu znajduje się tutaj w linku poniżej.

LINK DO CERTYFIKATU

Poszukujemy pracowników

Poszukujemy pracowników w obszarze produkcyjnym, zaopatrzeniu, biurze technologicznym i sprzedaży.

POSZUKUJEMY:

  • Ślusarzy, monterów konstrukcji stalowych
  • Spawaczy (MIG, TIG)
  • Hydraulików hydrauliki siłowej
  • Operatorów maszyn skrawających
  • Programistów – operatorów maszyn CNC
  • Mechaników utrzymania ruchu
  • Malarzy przemysłowych
  • Pracowników ds. technologicznego przygotowanie produkcji
  • Specjalistów ds. sprzedaży ze znajomością branży stalowej
  • Specjalistów ds. zaopatrzenia i zakupów ze znajomością branży

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych stanowisk dostępne w zakładce PRACA.

Prestiżowa nagroda dla HYDRO-NAVAL od firmy ROLLS-ROYCE

Firma Rolls-Royce Marine uznała najlepszych dostawców za poprzedni rok, wręczając nagrody Supplier Awards 2017. Nagrody są dostępne w pięciu kategoriach dla dostawców, którzy zapewniają najwyższe standardy jakości i wydajności. Tegoroczna nagroda w kategorii „Responsiveness” (Elastyczność) została przyznana firmie HYDRO-NAVAL w uznaniu osiąganych wyników i przede wszystkim, elastycznego i partnerskiego sposobu budowania wzajemnych relacji.

Firma HYDRO-NAVAL, zlokalizowana w Słupsku, produkcje dla Rolls Royce Marine wyposażenie pokładowe.

Prezes firmy, Szymon Michał Sobków, odebrał wyróżnienie z rąk Rob’a Anthony na uroczystości zorganizowanej w Alesund w Norwegii.  „Otrzymanie tej nagrody to wielkie wyróżnienie dla HYDRO-NAVAL, tym bardziej, że współpracujemy z firmą Rolls-Royce stosunkowo krótko. Nieustannie i z pasją doskonalimy oferowane przez nas usługi i produkty. Wiele się nauczyliśmy dzięki współpracy z Rolls-Royce i optymistycznie patrzymy w przyszłość, myśląc o kolejnych latach owocnej współpracy.” – mówi prezes HYDRO-NAVAL.

Rolls Royce od ponad stulecia jest liderem w zapewnianiu doskonałości inżynieryjnej. Obecnie jest cenioną na całym świecie firmą inżynieryjną, która oferuje klientom sektora lotnictwa cywilnego, sektora obronnego, morskiego i energetycznego bogate portfolio usług, produktów i wsparcia technicznego.

Więcej na temat otrzymanej nagrody na portalu GP24.

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

 

Kolejna akcja krwiodawstwa w HYDRO-NAVAL

Już po raz trzeci pracownicy HYDRO-NAVAL wspólnie oddali krew dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku.
W piątek, 30 września pod siedzibę zakładu przyjechał krwiobus, w którym 14 osób oddało 5 litrów krwi, a wśród nich także pełnoletni uczniowie klasy patronackiej. Wielu z naszych pracowników jest honorowymi dawcami krwi, oddają krew regularnie. Zainicjowana akcja zorganizowana pod zakładem pracy popularyzuje idę honorowego krwiodawstwa i uświadamia jak bardzo jest to potrzebne.

Dziękujemy wszystkim dawcom za ofiarność.

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5