O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji kompletnych, zaawansowanych maszyn i urządzeń, zbiorników, systemów transportu, konstrukcji stalowych, a także systemów i instalacji hydraulicznych, elektrycznych i PLC.

Od niemal 40 lat HYDRO-NAVAL działa jako główny wykonawca lub podwykonawca inwestycji w zakresie pełnej obsługi projektu: planowania, projektowania, wykonania, obróbki, montażu lub modernizacji czy remontu maszyn i urządzeń dla potrzeb niemal każdej branży, w tym dla przemysłu wydobywczego, petrochemicznego, energetycznego i stoczniowego, a także sektora spożywczego oraz wojskowych i cywilnych jednostek pływających.

Podczas realizacji projektów najważniejszym celem HYDRO-NAVAL jest usatysfakcjonowanie klienta poprzez zapewnienie mu kompetentnej i profesjonalnej obsługi oraz terminowe dostarczenie wyrobu najwyższej jakości.

Wyróżniamy się długoterminową i owocną współpracą z naszymi partnerami, a także zintegrowaną kontrolą jakości zarówno przed rozpoczęciem procesu produkcji, w jego trakcie, i po zakończeniu. Zadowolenie naszych partnerów uzyskujemy poprzez stosowanie międzynarodowych standardów i norm (ISO 9001:2015; ISO 3834-2:2005; Certyfikat AEO, Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej) oraz wysoko wykwalifikowany personel.

Poprzez wdrożenie, utrzymanie i ciągłe doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością, HYDRO-NAVAL dąży do zapewnienia najwyższej jakości wyrobów i usług oraz do spełniania zróżnicowanych wymagań swoich klientów. Dostarczając rozwiązania wysokiej jakości pragniemy ugruntować wizerunek firmy jako wartościowego i rzetelnego partnera w biznesie.