Partnerzy

W celu ciągłego doskonalenia usług i zwiększania naszego potencjału produkcyjnego przy zachowaniu najwyższej możliwej jakości nawiązaliśmy współpracę z naszym kluczowym partnerem w branży morskiej i offshore. Jest to początek procesu, który wspólnie pomoże w zdobyciu i utrzymaniu przewagi konkurencyjnej opartej na wieloletnim doświadczeniu w produkcji, inżynierii i logistyce. Każda ze stron ma znaczące osiągnięcia oraz stabilną sytuację finansową, co sprawia, że partnerstwo stanowi solidne i długoterminowe rozwiązanie dla przemysłu morskiego i offshore.

Spółka HYDRO-NAVAL utworzyła partnerstwo biznesowe z firmą ND SERVICE Sp. z o.o. Współpraca z tym partnerem uzupełnia indywidualne zasoby i możliwości pozwalając nam wspólnie rozwijać się szybciej i bardziej efektywnie, zapewniając jednocześnie efektywne rozwiązania dla przemysłu morskiego i offshore. Każdy z partnerów wnosi swoją wiedzę i doświadczenie do tej wspólnej inicjatywy, aby lepiej służyć potrzebom naszych klientów.

ND SERVICE Sp. z o.o. z Gdyni zajmuje się dostarczaniem hydrauliki siłowej, systemów elektrycznych, rozwiązań z zakresu automatyki oraz montażem mechanicznym w aplikacjach morskich i offshore. Firma posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa technicznego.