Opis stanowiska pracy:

  • Montaż systemów rurowych;
  • Budowanie systemów hydrauliki siłowej w oparciu o powierzoną dokumentację;
  • Naprawa i modernizacja istniejących układów hydraulicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe;
  • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej;
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych;
  • umiejętność planowania rozmieszczania oraz montażu elementów hydraulicznych;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń do transportu bliskiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wypełniony kwestionariusz osobowy lub CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przysłać na adres: rekrutacja@hydro-naval.com

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2018 r.,  poz. 1000)”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.