Opis stanowiska pracy:

  • kontrola zgodności wykonanego wyrobu z dokumentacją techniczną,
  • pomiary konstrukcji stalowych,
  • badania jakościowe spoin,
  • posługiwanie się przyrządami kontrolno-pomiarowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, min. zawodowe,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • mile widziane: kurs badań wizualnych VT i magnetyczno-proszkowych MT,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, możliwość odbycia stażu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.

Wypełniony kwestionariusz osobowy lub CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przysłać na adres: rekrutacja@hydro-naval.com

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2018 r.,  poz. 1000)”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.