Opis stanowiska pracy:

  • spawanie elementów stalowych metodą  TIG,
  • sprawdzanie jakości wykonanych elementów,
  • praca wymagająca precyzji,
  • dbanie o utrzymanie czystości i bezpieczeństwa przy obsłudze maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • uprawnienia spawalnicze metodą TIG
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie, umiejętność spawania metodą TIG,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń do transportu bliskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
  • atrakcyjny pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wypełniony kwestionariusz osobowy lub CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przysłać na adres: rekrutacja@hydro-naval.com

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2018 r.,  poz. 1000)”.

Uprzejmie informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.